Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pyrzycach Pyrzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego

Miło nam poinformować, że trwają zapisy do klas IV, V, VI... ZAPRASZAMY****Serdecznie zapraszamy rodziców NSP w Pyrzycach na zebrania rodziców 16.05.2018 r. o godz. 17.00, a o 18.00 zapraszamy na zebranie Rady Rodziców uczniów klas gimnazjalnych***Dodatkowy dzień wolny w roku szkolnym 2017/2018: 01 czerwca 2018 r.

Ogłoszenia

24 kwietnia 2013 08:55 | Ogłoszenia

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Skarby Pyrzyckiego Powiatu"

II Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego "Skarby Pyrzyckiego Powiatu" 

Praca konkursowa, to dwustronna zakładka do książki o maksymalnych wymiarach 24cm x 8cm wykonana dowolną techniką. Układ kompozycji dowolny. Zakładka ma nawiązywać do tytułu konkursu: „Skarby Pyrzyckiego Powiatu”.

ADRESACI KONKURSU:

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół Powiatu Pyrzyckiego. Prace oceniane będą pod względem kategorii i poziomu szkolnej edukacji od I do IV etapu:

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • · Złożenie prac w terminie do 23 maja 2013 roku w siedzibie Pyrzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego w Pyrzycach, przy ul. Lipiańskiej 2, gabinet nr 16.
  • · Zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie http://sgpyrzyce.pl lub w siedzibie Stowarzyszenia.

 

W każdej kategorii zostanie przyznana

jedna nagroda główna oraz wyróżnienia

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU I UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD:

04 Czerwca 2013 roku

Zapraszamy uczniów  do udziału w konkursie, którego głównym celem  jest pokazanie najpiękniejszych miejsc Ziemi Pyrzyckiej

ORGANIZATORZY

Przeczytano: 1328 razy. Wydrukuj|Do góry