Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pyrzycach Pyrzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego

Miło nam poinformować, że trwają zapisy do klas IV, V, VI... ZAPRASZAMY****Serdecznie zapraszamy rodziców NSP w Pyrzycach na zebrania rodziców 16.05.2018 r. o godz. 17.00, a o 18.00 zapraszamy na zebranie Rady Rodziców uczniów klas gimnazjalnych***Dodatkowy dzień wolny w roku szkolnym 2017/2018: 01 czerwca 2018 r.

Aktualności

30 września 2017 21:32 | Aktualności

Dzień Chłopaka w szkole - 29.09.2017 r.

W piątek (29.09.2017) w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka, z tego powodu dziewczyny z pomocą pani J. Wikieł- Gibalskiej oraz pani M. Żak zorganizowały "podchody" w szkole i na zewnątrz. 
Chłopcy zostali podzieleni na sześć grup, które miały przetrwać siedem cięzkich zadań. Za każde z nich mogli otrzymać ocenę od 0 do 10. 
Przy każdej stacji kilka dziewczyn obsługiwało stanowiska, sprawdzało poprawność zadań lub wymieniało produkty. 
"Świeżaki" 
Zadanie chłopców było dopasowanie pasujących do siebie nazw "świeżaków" np. Borówka- Basia.
"Niespodzianka"
Nietypowe zadanie, które polegało na włożeniu ręki przez jednego uczestnika grupy do kartonu, w którym znajdował się przedmiot bądź jedzenie. Nikt nie wiedział czego dotyka, więc było to dla niego zaskoczeniem np. dotykanie kociej karmy. 
"Trudny wybór"
Zadanie na tym stanowisku polegało na przyporządkowaniu karteczek z nazwami do odpowiednich pytań np. jak nazywa się gąbeczka do nakładania podkładu? - beauty blender. 
"Mikstury"
Cztery osoby z grupy po kolei, miały zawiązywane oczy, a następnie próbowały po łyżeczce mikstury mniej lub bardziej zjadliwej, np. chleb w herbacie.
"Kalambury" 
Wybrana osoba z grupy przedstawiała wylosowany temat/przedmiot. Reszta grupy zgadywała co ona pokazuje, np. prostownica.
"Wspólne śpiewanie"
Zadaniem grupy było  zaśpiewanie wylosowanej piosenki. Grupy mogły wybrać sobie pomocników z widowni. Usłyszeć można było np. "Przez twe oczy zielone".
 
Wszyscy dobrze się bawili. 
Wygrała grupa numer 1.
Alicja Preston 

Przeczytano: 274 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Dzień Chłopaka w szkole ...